Pelargonia rabatowa 'Bright Red'


Pelargonie rabatowe są idealne do dekoracji rabat, dużych pojemników, skrzynek, wiszących donic i kompozycji, a ich piękne, kolorowe kwiaty przyciągają uwagę i nadają ogrodowi wyjątkowego charakteru.
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Więcej szczegółów

cena: 10.50 zł brutto243

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Więcej informacji

Pelargonie rabatowe to rośliny o silnym wzroście, z dużymi i kolorowymi kwiatami, które otwierają się od wiosny i kwitną aż do przymrozków. Ze względu na swoją odporność na suszę, chłody i wiatr, są łatwe w uprawie i wytrzymałe. Pelargonie rabatowe najlepiej rosną w stanowiskach słonecznych lub częściowo zacienionych, w żyznych i przepuszczalnych glebach.

Podczas uprawy pelargonii rabatowej należy pamiętać, że rośliny te dobrze rosną w umiarkowanej wilgotności gleby. Dlatego warto regularnie podlewać je, szczególnie w okresie suchym. Dodatkowo, zaleca się usuwanie przekwitłych kwiatów i liści, co nie tylko zachowuje estetykę, ale również pobudza rośliny do dalszego kwitnienia.

Pelargonie rabatowe są wspaniałym dodatkiem do rabat, dużych pojemników, skrzynek, wiszących donic oraz kompozycji. Mają piękne, duże kwiaty o intensywnych kolorach, które przyciągają uwagę i nadają ogrodowi wyjątkowy charakter.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

  


  

Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.