Pelargonia rabatowa 'Dark Neon'


Pelargonie rabatowe to łatwe w uprawie rośliny ozdabiające rabaty, pojemniki i kompozycje. Duże, kolorowe kwiaty kwitną od wiosny do przymrozków i są wytrzymałe na zmienne warunki.
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Więcej szczegółów

cena: 9.80 zł brutto


Do darmowej dostawy brakuje 350.00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 350.00 zł

238

Nowy


Więcej informacji

Pelargonie rabatowe to rośliny o silnym wzroście i doskonałym pokroju, cechujące się dużymi i kolorowymi kwiatostanami. Kwitną obficie od wczesnej wiosny aż do przymrozków, co sprawia, że idealnie nadają się do sadzenia w stanowiskach słonecznych lub częściowo zacienionych. Dodatkowo, są odporne na chłody, upały i wiatr, dzięki czemu są łatwe w uprawie i bardzo wytrzymałe.

Pelargonie rabatowe są wspaniałym dodatkiem do rabat, dużych pojemników, skrzynek, wiszących donic i kompozycji. Ze względu na swoją wytrzymałość i odporność na suszę, zwykle uprawia się je jako rośliny jednoroczne. Piękne kolory i długi okres kwitnienia czynią je bardzo popularnymi w ogrodach, parkach i na tarasach. Dzięki łatwości w uprawie i ich urokom, mogą one stanowić doskonały element ozdobny w różnych aranżacjach ogrodowych.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 

 

Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.