Dichondra srebrzysta

Zobacz większe


Do nasadzeń  jako samodzielna roślina w wiszących pojemnikach lub jako element kompozycji z innymi kwiatami. Sadzona przy brzegu doniczek daje doskonałe tło dla ekspozycji innych kwiatów.Jest ozdobą balkonów i ogrodów, aż do pierwszych przymrozków

Więcej szczegółów

cena: 12,00 zł brutto108

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie


 

 

 

 


Do nasadzeń  jako samodzielna roślina w wiszących pojemnikach lub jako element kompozycji z innymi kwiatami. Sadzona przy brzegu doniczek daje doskonałe tło dla ekspozycji innych kwiatów. Przy czym musimy pamiętać, że roślina o szarych liściach nie jest dobrym elementem dla jasnych kwiatów. Na jej tle znacznie lepiej będą  prezentować się kwiaty o ciemniejszych barwach Wyjątkowo odporna na choroby i szkodniki.

 


Przesyłki zawierające sadzonki roślin wysyłamy od 15.03 lub w wybranym przez klienta terminie, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.(wdł. prognozy dostępnej na stronie http://www.accuweather.com)
 

Tak wyglądają oferowane sadzonki

 

 
 
 
 
 

Uprawa:

Dichondrę należy posadzić w substrat torfowy o odczynie 6.5-7.5 , na słonecznym stanowisku. Nie powinno się dopuszczać do przesuszenia i przelewania roślin. W przypadku nasadzeń z innymi roślinami, nawożenie należy dost dostosować do rośliny głównej.

 

Nawożenie:

Efektywne nawożenie powinno się podzielić na 2 etapy. Najpierw do momentu kwitnienia, stosujemy nawóz GARDENPLANT UNIWERSALNY  w ilości 1g/litr (1 łyżeczka/5litrów) przy każdym podlaniu. Po zakwitnięciu roślin , zaczynamy nawozić nawozem GARDENPLANT DO KWITNĄCYCH  w takiej samej dawce. W ten sposob uzyskamy rośliny obficie kwitnące o intensywnym wybarwieniu.

 

Choroby i szkodniki:

Roślina jest odporną na szkodniki.

 

 

 

Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór w sklepie Free!
Kurier Kurier Wysyłka od pon. do środy. Czas dostawy: do 10 dni roboczych. 21,00 zł
Okazje.info
Pobieranie danych...