Pelargonia rabatowa 'Dark Pink'


'Dark Pink' to łatwa w uprawie pelargonia, ozdabiająca rabaty, pojemniki i kompozycje. Kolorowe kwiaty kwitną od wiosny do przymrozków.
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Więcej szczegółów

cena: 9.80 zł brutto


Do darmowej dostawy brakuje 350.00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 350.00 zł

242

Nowy


Więcej informacji

Pelargonie rabatowe to rośliny o silnym wzroście, które charakteryzują się dużymi i kolorowymi kwiatostanami, a ich kwitnienie trwa od wiosny aż do przymrozków. Są łatwe w uprawie i wytrzymałe, dzięki swojej odporności na suszę, chłody i wiatr. Wspaniale sprawdzą się jako dekoracja rabat, dużych pojemników, skrzynek, wiszących donic i kompozycji.

Jeśli chodzi o uprawę, to pelargonie rabatowe lubią stanowiska słoneczne lub częściowo zacienione oraz żyzne i przepuszczalne gleby. Warto pamiętać, że rośliny te dobrze rosną w umiarkowanej wilgotności gleby, dlatego zaleca się regularne podlewanie, szczególnie w okresie suchym. Należy również regularnie usuwać przekwitłe kwiaty i liście, aby zachować estetykę i pobudzić rośliny do dalszego kwitnienia.

  

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

  


 

Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.