Pelargonia rabatowa 'Dark Orange'


Pelargonie rabatowe to łatwe w uprawie rośliny, które pięknie ozdabiają rabaty, pojemniki i kompozycje. Ich duże, kolorowe kwiaty przyciągają uwagę i kwitną od wiosny aż do przymrozków.
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Więcej szczegółów

cena: 9.80 zł brutto


Do darmowej dostawy brakuje 350.00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 350.00 zł

237

Nowy


Więcej informacji

 

Pelargonie rabatowe to rośliny o silnym wzroście i doskonałym pokroju, charakteryzujące się dużymi i barwnymi kwiatostanami. Kwitną obficie od wczesnej wiosny do przymrozków, co czyni je idealnymi do sadzenia w stanowiskach słonecznych lub częściowo zacienionych. W dodatku są one odporne na chłody, upały i wiatr, co czyni je wytrzymałymi i łatwymi w uprawie. Pelargonie rabatowe świetnie nadają się do dekoracji rabat, dużych pojemników, skrzynek, wiszących pojemników i kompozycji. Dzięki ich wytrzymałości i odporności na suszę, zwykle uprawia się je jako rośliny jednoroczne. Zachwycające kolory i długi okres kwitnienia sprawiają, że pelargonie rabatowe są bardzo popularne w ogrodach, parkach i na tarasach. Dzięki ich pięknu oraz łatwości w uprawie, mogą one stanowić doskonały element ozdobny w różnych aranżacjach ogrodowych.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 


Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.