Indeks: 119

Supertunia Paradise Vista

Supertunia Vista Paradise to jedna z najpiękniejszych odmian petunii, charakteryzująca się intensywnie różowymi kwiatami. Kwitnie przez całe lato i jesień, zachwycając swoim obfitym kwitnieniem. Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 11,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 210

Dichondra srebrzysta

Do nasadzeń  jako samodzielna roślina w wiszących pojemnikach lub jako element kompozycji z innymi kwiatami. Sadzona przy brzegu doniczek daje doskonałe tło dla ekspozycji innych kwiatów.Jest ozdobą balkonów i ogrodów, aż do pierwszych przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 12,40 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 103

Pelargonia zwisająca wrzosowa , pełnokwiatowa

Pelargonia bluszczolistna wrzosowa pełnokwiatowa to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach i pełnych kwiatach w delikatnej wrzosowej barwie. Uprawiana w doniczkach, koszach wiszących lub jako roślina okrywowa w ogrodach. Kwitnąca od maja do października .Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 10,80 zł
Więcej
Obecnie brak
Wszystkie bestsellery
Ozdobne z liścia
Ozdobne z liścia

Ozdobne z liścia

Aktywne filtry

Indeks: 136

Senecio

Senecio 'Angel Wings', czyli 'Starzec srebrzystolistny', to dekoracyjna, łatwa w uprawie roślina z jedwabistymi, srebrzystymi liśćmi, odporna na suszę i atrakcyjna przez cały rok. Idealnie nadaje się do ogrodów sensorycznych, rabat oraz jako roślina doniczkowa. Zachwyca swym wyglądem zarówno w kompozycjach, jak i jako solistka.Sadzonki wysyłamy od 27.03...
Cena 13,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Śledź nas na Facebooku