Indeks: 119

Supertunia Paradise Vista

Supertunia Vista Paradise to jedna z najpiękniejszych odmian petunii, charakteryzująca się intensywnie różowymi kwiatami. Kwitnie przez całe lato i jesień, zachwycając swoim obfitym kwitnieniem. Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 11,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 210

Dichondra srebrzysta

Do nasadzeń  jako samodzielna roślina w wiszących pojemnikach lub jako element kompozycji z innymi kwiatami. Sadzona przy brzegu doniczek daje doskonałe tło dla ekspozycji innych kwiatów.Jest ozdobą balkonów i ogrodów, aż do pierwszych przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 12,40 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 103

Pelargonia zwisająca wrzosowa , pełnokwiatowa

Pelargonia bluszczolistna wrzosowa pełnokwiatowa to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach i pełnych kwiatach w delikatnej wrzosowej barwie. Uprawiana w doniczkach, koszach wiszących lub jako roślina okrywowa w ogrodach. Kwitnąca od maja do października .Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 10,80 zł
Więcej
Obecnie brak
Wszystkie bestsellery
  • Obecnie brak
Pelargonia 'Angeleyes Bicolor'
  • Pelargonia 'Angeleyes Bicolor'
  • Pelargonia 'Angeleyes Bicolor'
  • Pelargonia 'Angeleyes Bicolor'

Pelargonia 'Angeleyes Bicolor'

117

Pelargonia 'Eyes Randy' to odmiana pelargonii bluszczolistnej charakteryzująca się oryginalnym wyglądem kwiatów.
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

8,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak

  Dostawa

Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Opis

Pelargonia 'Eyes Randy' to odmiana pelargonii bluszczolistnej charakteryzująca się oryginalnym wyglądem kwiatów. Kwiaty mają białe płatki z czerwonym obrzeżem, a w centrum znajduje się ciemnoczerwona plama, co daje wrażenie "oczu". Roślina ta jest dość mała, osiągająca zwykle do 25 cm wysokości, ale wytwarza wiele kwiatów, co nadaje jej bardzo dekoracyjny charakter.

Pelargonia 'Eyes Randy' preferuje słoneczne lub półcieniste stanowiska i wilgotne podłoże. Wymaga regularnego podlewania i nawożenia, ale jest dość odporna na choroby i szkodniki. Może być uprawiana w doniczkach na balkonie lub w mieszkaniu, jak również na rabatach w ogrodzie.

Ta odmiana pelargonii jest idealna dla miłośników oryginalnych i dekoracyjnych roślin, które dodają uroku każdemu otoczeniu.

 

 Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 

 

 

Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.(wdł. prognozy dostępnej na stronie http://www.accuweather.com)

Szczegóły produktu
117

Specyficzne kody

EAN13
5903641490924
1 inny produkt w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku