Pelargonia 'Angeleyes Bicolor'


Pelargonia 'Eyes Randy' to odmiana pelargonii bluszczolistnej charakteryzująca się oryginalnym wyglądem kwiatów.
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Więcej szczegółów

cena: 10.20 zł brutto


Do darmowej dostawy brakuje 350.00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 350.00 zł

117

Nowy


Więcej informacji

Pelargonia 'Eyes Randy' to odmiana pelargonii bluszczolistnej charakteryzująca się oryginalnym wyglądem kwiatów. Kwiaty mają białe płatki z czerwonym obrzeżem, a w centrum znajduje się ciemnoczerwona plama, co daje wrażenie "oczu". Roślina ta jest dość mała, osiągająca zwykle do 25 cm wysokości, ale wytwarza wiele kwiatów, co nadaje jej bardzo dekoracyjny charakter.

Pelargonia 'Eyes Randy' preferuje słoneczne lub półcieniste stanowiska i wilgotne podłoże. Wymaga regularnego podlewania i nawożenia, ale jest dość odporna na choroby i szkodniki. Może być uprawiana w doniczkach na balkonie lub w mieszkaniu, jak również na rabatach w ogrodzie.

Ta odmiana pelargonii jest idealna dla miłośników oryginalnych i dekoracyjnych roślin, które dodają uroku każdemu otoczeniu.

 

 Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 

 

 

Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.(wdł. prognozy dostępnej na stronie http://www.accuweather.com)