Indeks: 119

Supertunia Paradise Vista

Supertunia Vista Paradise to jedna z najpiękniejszych odmian petunii, charakteryzująca się intensywnie różowymi kwiatami. Kwitnie przez całe lato i jesień, zachwycając swoim obfitym kwitnieniem. Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 11,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 210

Dichondra srebrzysta

Do nasadzeń  jako samodzielna roślina w wiszących pojemnikach lub jako element kompozycji z innymi kwiatami. Sadzona przy brzegu doniczek daje doskonałe tło dla ekspozycji innych kwiatów.Jest ozdobą balkonów i ogrodów, aż do pierwszych przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 12,40 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 103

Pelargonia zwisająca wrzosowa , pełnokwiatowa

Pelargonia bluszczolistna wrzosowa pełnokwiatowa to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach i pełnych kwiatach w delikatnej wrzosowej barwie. Uprawiana w doniczkach, koszach wiszących lub jako roślina okrywowa w ogrodach. Kwitnąca od maja do października .Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 10,80 zł
Więcej
Obecnie brak
Wszystkie bestsellery
Trawy
Zielona Rewolucja w Ogrodzie: Sadzonki Trawy dla Każdego

Trawy

Odkryj nasze odporne i łatwe w pielęgnacji sadzonki trawy, idealne do każdego ogrodu.

Aktywne filtry

Trawa jednoroczna 'Rubrum'

Trawa Rubrum to prawdziwy klejnot w każdym ogrodzie. Jej charakterystyczne, mahoniowo-bordowe liście tworzą niepowtarzalną kompozycję z innymi roślinami w ogrodzie. Idealna dla tych, którzy pragną dodać koloru i życia do swojego otoczenia. Trawa ta jest również niezwykle wytrzymała, co sprawia, że jest łatwa w utrzymaniu nawet dla początkujących ogrodników.
Cena 15,40 zł
Więcej
Obecnie brak

Śledź nas na Facebooku