Indeks: 119

Supertunia Paradise Vista

Supertunia Vista Paradise to jedna z najpiękniejszych odmian petunii, charakteryzująca się intensywnie różowymi kwiatami. Kwitnie przez całe lato i jesień, zachwycając swoim obfitym kwitnieniem. Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 11,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 210

Dichondra srebrzysta

Do nasadzeń  jako samodzielna roślina w wiszących pojemnikach lub jako element kompozycji z innymi kwiatami. Sadzona przy brzegu doniczek daje doskonałe tło dla ekspozycji innych kwiatów.Jest ozdobą balkonów i ogrodów, aż do pierwszych przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 12,40 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 103

Pelargonia zwisająca wrzosowa , pełnokwiatowa

Pelargonia bluszczolistna wrzosowa pełnokwiatowa to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach i pełnych kwiatach w delikatnej wrzosowej barwie. Uprawiana w doniczkach, koszach wiszących lub jako roślina okrywowa w ogrodach. Kwitnąca od maja do października .Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 9,80 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 194

Plektrantus , komarowiec

Roślina bardzo silnie rosnąca ,zwieszająca się o charakterystycznym zapachu odstraszającym komary.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 9,10 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Trawa jednoroczna Rubrum
  • Trawa jednoroczna Rubrum
  • Trawa jednoroczna Rubrum
  • Trawa jednoroczna Rubrum

Trawa jednoroczna 'Rubrum'

Trawa Rubrum to prawdziwy klejnot w każdym ogrodzie. Jej charakterystyczne, mahoniowo-bordowe liście tworzą niepowtarzalną kompozycję z innymi roślinami w ogrodzie. Idealna dla tych, którzy pragną dodać koloru i życia do swojego otoczenia. Trawa ta jest również niezwykle wytrzymała, co sprawia, że jest łatwa w utrzymaniu nawet dla początkujących ogrodników.

15,40 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

  Dostawa

Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Opis

Trawa Rubrum świetnie sprawdza się jako solista w ogrodowej kompozycji, ale również może być używana jako element większego projektu krajobrazowego. Jej wszechstronność pozwala na tworzenie unikalnych aranżacji, od nowoczesnych, minimalistycznych po bardziej tradycyjne i bujne ogrody. To idealny wybór dla osób, które chcą wyrazić swoją kreatywność poprzez ogrodnictwo.

Szczegóły produktu

Specyficzne kody

EAN13
5903641490955

Śledź nas na Facebooku