Pelargonia rabatowa 'Dark Red'


Pelargonie rabatowe to łatwe w uprawie rośliny, idealne do dekoracji rabat, pojemników i kompozycji. Charakteryzują się dużymi, kolorowymi kwiatami, które kwitną od wiosny do przymrozków.
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Więcej szczegółów

cena: 9.80 zł brutto


Do darmowej dostawy brakuje 350.00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 350.00 zł

239

Nowy


Więcej informacji

Pelargonie rabatowe to rośliny o silnym wzroście i doskonałym pokroju, charakteryzujące się dużymi i barwnymi kwiatostanami. Kwitną obficie od wczesnej wiosny do przymrozków, co sprawia, że są idealne do sadzenia zarówno w stanowiskach słonecznych, jak i częściowo zacienionych. Dodatkowo, są odporne na chłody, upały i wiatr, dzięki czemu są łatwe w uprawie i bardzo wytrzymałe.

Pelargonie rabatowe są doskonałe do dekoracji rabat, dużych pojemników, skrzynek, wiszących donic oraz kompozycji. Ze względu na swoją wytrzymałość i odporność na suszę, często uprawia się je jako rośliny jednoroczne. Zachwycające kolory i długi okres kwitnienia czynią je bardzo popularnymi w ogrodach, parkach i na tarasach. Dzięki łatwości w uprawie i pięknu, jakie prezentują, mogą one stanowić doskonały element ozdobny w różnych aranżacjach ogrodowych.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

  Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.