Pelargonie rabatowe Jest 13 produktów.

Pelargonie rabatowe to rośliny, które wspaniale nadają się do ozdabiania różnych przestrzeni, dodając im uroku i koloru.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
 • Zestaw 6 szt. pelargonii rabatowej czerwonej

  Zestaw zawiera 6  sztuk sadzonek. Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub w wybranym przez klienta terminie

 • Pelargonia rabatowa' Dark White'

  Pelargonie rabatowe pięknie ozdabiają rabaty, pojemniki i kompozycje. Są łatwe w uprawie i wytrzymałe. Wspaniale kwitną w różnych kolorach od wiosny do przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

 • Pelargonia rabatowa 'Dark Orange'

  Pelargonie rabatowe to łatwe w uprawie rośliny, które pięknie ozdabiają rabaty, pojemniki i kompozycje. Ich duże, kolorowe kwiaty przyciągają uwagę i kwitną od wiosny aż do przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

 • Pelargonia rabatowa 'Dark Neon'

  Pelargonie rabatowe to łatwe w uprawie rośliny ozdabiające rabaty, pojemniki i kompozycje. Duże, kolorowe kwiaty kwitną od wiosny do przymrozków i są wytrzymałe na zmienne warunki.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

 • Pelargonia rabatowa 'Dark Red'

  Pelargonie rabatowe to łatwe w uprawie rośliny, idealne do dekoracji rabat, pojemników i kompozycji. Charakteryzują się dużymi, kolorowymi kwiatami, które kwitną od wiosny do przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

 • Pelargonia rabatowa 'Dark Coral'

  Rośliny obficie pokryte kwiatami ,dobre krzewienie ,jaskrawe kolory kwiatów kontrastujące z ciemnymi liśćmi.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

 • Pelargonia rabatowa 'Dark Pink'

  'Dark Pink' to łatwa w uprawie pelargonia, ozdabiająca rabaty, pojemniki i kompozycje. Kolorowe kwiaty kwitną od wiosny do przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

 • Pelargonia rabatowa 'Bright Red'

  Pelargonie rabatowe są idealne do dekoracji rabat, dużych pojemników, skrzynek, wiszących donic i kompozycji, a ich piękne, kolorowe kwiaty przyciągają uwagę i nadają ogrodowi wyjątkowego charakteru.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

 • Pelargonia rabatowa 'Dark Lavender'

  Pelargonia 'Dark Lavender' to łatwa w uprawie roślina, która świetnie ozdabia rabaty, pojemniki i kompozycje. Jej kolorowe kwiaty kwitną od wiosny aż do przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

 • Pelargonia rabatowa 'Dark Pink with Eye'

  Sadzonki wysyłamy od 15.03 lub w wybranym przez klienta terminie.

 • Pelargonia rabatowa 'Dark Cranberry'

  Pelargonie rabatowe to łatwe w uprawie rośliny o silnym wzroście, z dużymi, pięknymi kolorowymi kwiatami, które kwitną aż do przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

 • Pelargonia rabatowa 'Dark Pinkberry'

  Pelargonie rabatowe, które kwitną pięknymi, kolorowymi kwiatami aż do przymrozków, to łatwe w uprawie rośliny, odpornie na suszę, chłody i wiatr.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

 • Pelargonia rabatowa' Grandeur Dark Purple'

  Pelargonia w kolorze lilaróż. Łatwa w uprawie i wytrzymała. Wspaniale kwitnie od wiosny aż do przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów