Indeks: 119

Supertunia Paradise Vista

Supertunia Vista Paradise to jedna z najpiękniejszych odmian petunii, charakteryzująca się intensywnie różowymi kwiatami. Kwitnie przez całe lato i jesień, zachwycając swoim obfitym kwitnieniem. Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 11,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 210

Dichondra srebrzysta

Do nasadzeń  jako samodzielna roślina w wiszących pojemnikach lub jako element kompozycji z innymi kwiatami. Sadzona przy brzegu doniczek daje doskonałe tło dla ekspozycji innych kwiatów.Jest ozdobą balkonów i ogrodów, aż do pierwszych przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 12,40 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 103

Pelargonia zwisająca wrzosowa , pełnokwiatowa

Pelargonia bluszczolistna wrzosowa pełnokwiatowa to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach i pełnych kwiatach w delikatnej wrzosowej barwie. Uprawiana w doniczkach, koszach wiszących lub jako roślina okrywowa w ogrodach. Kwitnąca od maja do października .Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 9,80 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 194

Plektrantus , komarowiec

Roślina bardzo silnie rosnąca ,zwieszająca się o charakterystycznym zapachu odstraszającym komary.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 9,10 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Truskawka zwisająca Elan
  • Truskawka zwisająca Elan
  • Truskawka zwisająca Elan
  • Truskawka zwisająca Elan
  • Truskawka zwisająca Elan

Truskawka zwisająca, 'Elan' , ample

277

Truskawki wcześnie i obficie owocujące ,puszczające długie wąsy na których rosną nowe sadzonki od których odchodzą kolejne wąsy dlatego długość tej rośliny dorasta nawet do 1,5 m ,dobry słodki smak.
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

19,00 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

  Dostawa

Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Opis

Truskawka zwisająca, odmiany Elan o białych kwiatach  donicy o śr. 19cm. Jest to odmiana owocująca od połowy maja aż do przymrozków. Nie wymaga czasochłonnej pielęgnacji, pędy dorastają do półtora metra. Charakteryzuje się obfitym owocowaniem. Bardzo aromatyczna, owocująca aż do późnej jesieni. Odmiana mrozoodporna, przezimuje w przypadku uprawy w gruncie. Idealna do uprawy w doniczkach, pojemnikach wiszących, rabatach.

  

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 (W donicach znajduje się 1 lub 2 sztuki sadzonek. Cena dotyczy jednej sztuki.)

 

Donica widoczna na zdjęciu i w której wysyłamy sadzonki NIE NADAJE się do uprawy truskawek. Jest to donica produkcyjna , zbyt mała dla tej rośliny. Truskawki trzeba przesadzić do pojemników o większej pojemności. W jednej donicy , wysłanej przez nas, znajdują się dwie sadzonki. Przy zakupie 1 sztuki, zostanie wysłana donica z jedną sadzonką.

Szczegóły produktu
277
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 276

Truskawka zwisająca , 'Elan'

Truskawki wcześnie i obficie owocujące ,puszczające długie wąsy na których rosną nowe sadzonki od których odchodzą kolejne wąsy dlatego długość tej rośliny dorasta nawet do 1,5 m ,dobry słodki smak.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 9,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku