Indeks: 119

Supertunia Paradise Vista

Supertunia Vista Paradise to jedna z najpiękniejszych odmian petunii, charakteryzująca się intensywnie różowymi kwiatami. Kwitnie przez całe lato i jesień, zachwycając swoim obfitym kwitnieniem. Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 11,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 210

Dichondra srebrzysta

Do nasadzeń  jako samodzielna roślina w wiszących pojemnikach lub jako element kompozycji z innymi kwiatami. Sadzona przy brzegu doniczek daje doskonałe tło dla ekspozycji innych kwiatów.Jest ozdobą balkonów i ogrodów, aż do pierwszych przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 12,40 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 103

Pelargonia zwisająca wrzosowa , pełnokwiatowa

Pelargonia bluszczolistna wrzosowa pełnokwiatowa to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach i pełnych kwiatach w delikatnej wrzosowej barwie. Uprawiana w doniczkach, koszach wiszących lub jako roślina okrywowa w ogrodach. Kwitnąca od maja do października .Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 10,80 zł
Więcej
Obecnie brak
Wszystkie bestsellery
  • Obecnie brak
Surfinia Tumbelina Superstar
  • Surfinia Tumbelina Superstar
  • Surfinia tumbelina superstar

Surfinia Tumbelina Superstar

134

Niezwykle piękna odmiana surfinii. Jej ciemne płatki zdobi kremowa obwódka, nadając im wyjątkowy, gwieździsty urok. Krótsza i bardziej zwarta niż tradycyjne surfinie. Idealnie nadają się do balkonów, tarasów i ogrodów.
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

10,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak

  Dostawa

Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Opis

 

Seria petunii zwisających Tumbelina jest idealna, jeśli chcesz, aby Twoje skrzynki okienne, wiszące kosze i pojemniki były pełne falbanek, z masą dużych, podwójnych, pachnących kwiatów od wiosny aż do jesieni. Te stosunkowo kompaktowe petunie pozostają zadbane przez cały sezon, ponieważ zostały wyhodowane tak, aby wytrzymać obfite opady deszczu bez uszkodzenia kwiatów. Preferują dobrze przepuszczalną glebę w pełnym słońcu, z osłoną przed silnymi wiatrami.  Petunie to półtwarde byliny pochodzące z Ameryki Południowej. Na obszarach narażonych na mróz są zwykle uprawiane jako rośliny jednoroczne. W celu przedłużenia okresu kwitnienia należy je regularnie przycinać.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.(wdł. prognozy dostępnej na stronie http://www.accuweather.com)

Szczegóły produktu
134

Specyficzne kody

EAN13
5903641490139

Śledź nas na Facebooku