Niecierpek Jest 9 produktów.

Impatiens ( niecierpek ) to rośliny, które cieszą się popularnością na całym świecie ze względu na swoją łatwość uprawy i piękne kwiaty.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Niecierpek SunPatiens® ' Purple'

  SunPatiens® to piękna roślina do rabat, donic i pojemników. Odporna na warunki, kwitnie od wiosny do jesieni, w słońcu i cieniu. Łatwa w uprawie.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

 • Niecierpek SunPatiens® 'Orange'

  SunPatiens® to piękna, wszechstronna roślina do rabat, donic i pojemników. Kwitnie od wiosny do jesieni w różnych warunkach świetlnych i jest łatwa w uprawie. Dodatkowo, jest wytrzymała na trudne warunki pogodowe.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

 • Niecierpek SunPatiens® 'Compact Magenta'

  SunPatiens® to urokliwa roślina, którą można uprawiać w rabatach, donicach oraz w pojemnikach. Dzięki swej odporności na zmienne warunki pogodowe, kwitnie obficie od wiosny do jesieni zarówno w pełnym słońcu, jak i w cieniu. Co więcej, jest łatwa w pielęgnacji i uprawie.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

 • Niecierpek SunPatiens 'White'

  SunPatiens® to urokliwa roślina, która może być uprawiana zarówno w rabatach, donicach, jak i w pojemnikach. Jest wyjątkowo odporna na zmienne warunki pogodowe, dzięki czemu kwitnie obficie od wiosny do jesieni.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

 • Niecierpek SunPatiens® 'Compact Orchid'

  SunPatiens® to odporna roślina do uprawy w rabatach, donicach i pojemnikach. Kwitnie od wiosny do jesieni, w słońcu i cieniu. Prosta w pielęgnacji.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

 • Niecierpek SunPatiens® 'Compact Coral'

  SunPatiens® to wytrzymała roślina do uprawy w rabatach, donicach i pojemnikach. Kwitnie przez długi okres w słońcu i cieniu. Prosta w pielęgnacji.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

 • Niecierpek SunPatiens® 'Compact Lilac'

  SunPatiens® to wytrzymały gatunek, który doskonale sprawdza się w uprawie w rabatach, donicach oraz pojemnikach. Charakteryzuje się długim okresem kwitnienia, trwającym od wiosny aż do jesieni, bez względu na ilość światła, czy to w słońcu, czy w cieniu.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

 • Niecierpek SunPatiens® 'Compact Deep Rose'

  SunPatiens® to idealna roślina do uprawy w rabatach, donicach i pojemnikach. Kwitnie przez długi okres od wiosny do jesieni, bez względu na ilość światła.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

 • Niecierpek SunPatiens® 'Compact Red'

  SunPatiens® to gatunek rośliny, który można uprawiać w rabatach, donicach i pojemnikach. Kwitnie przez długi okres - od wiosny do jesieni - niezależnie od ilości światła.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów