Indeks: 119

Supertunia Paradise Vista

Supertunia Vista Paradise to jedna z najpiękniejszych odmian petunii, charakteryzująca się intensywnie różowymi kwiatami. Kwitnie przez całe lato i jesień, zachwycając swoim obfitym kwitnieniem. Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 11,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 210

Dichondra srebrzysta

Do nasadzeń  jako samodzielna roślina w wiszących pojemnikach lub jako element kompozycji z innymi kwiatami. Sadzona przy brzegu doniczek daje doskonałe tło dla ekspozycji innych kwiatów.Jest ozdobą balkonów i ogrodów, aż do pierwszych przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 12,40 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 103

Pelargonia zwisająca wrzosowa , pełnokwiatowa

Pelargonia bluszczolistna wrzosowa pełnokwiatowa to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach i pełnych kwiatach w delikatnej wrzosowej barwie. Uprawiana w doniczkach, koszach wiszących lub jako roślina okrywowa w ogrodach. Kwitnąca od maja do października .Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 10,80 zł
Więcej
Obecnie brak
Wszystkie bestsellery
  • Obecnie brak
Ipomoea zielona
  • Ipomoea zielona

Ipomea zielona 'serca'

199

Roślina zwisająca o kulistej równomiernej budowie, jej walorem są liście o kształcie przypominającym serce. Sprawdza się jako uzupełniacz do kompozycji.
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

10,30 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak

  Dostawa

Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Opis

 

Roślina uprawiana ze względu na ich kolorowe liście. Jest z natury rośliną płożącą i może być używana jako letnia roślina okrywowa, ale jest najbardziej popularna jako roślina wisząca do pojemników i wiszących koszy, ponieważ łodygi wdzięcznie opadają w dół, gdy rośnie w doniczce. Jest rośliną mało wymagającą na stanowiska słoneczne i półcieniste.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki

 

Szczegóły produktu
199

Specyficzne kody

EAN13
5903641490405
1 inny produkt w tej samej kategorii:

Indeks: 198

Ipomea deep purple

Roślina zwisająca o kulistej równomiernej budowie, jej walorem są liście o kształcie przypominającym serce. Sprawdza się jako uzupełniacz do kompozycji.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 10,30 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku