Truskawki zwisające Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Truskawka zwisająca, odmiany Rosana o jasnoróżowych kwiatach.Jest to odmiana owocująca od połowy maja aż do przymrozków.Nadaje się do uprawy w gruncie, donicach wiszących i balkonowych.Odmiana wieloletnia o dużych, smacznych owocach.

  cena: 5,50 zł
 • Truskawka zwisająca, odmiany Elan o białych kwiatach.Jest to odmiana owocująca od połowy maja aż do przymrozków.Nadaje się do uprawy w gruncie, donicach wiszących i balkonowych.Odmiana wieloletnia o dużych, smacznych owocach.

  cena: 5,50 zł
 • Truskawka zwisająca, odmiany Elan.Jest to odmiana owocująca od połowy maja aż do przymrozków.Nadaje się do uprawy w gruncie, donicach wiszących i balkonowych.Odmiana wieloletnia o dużych, smacznych owocach.

  cena: 8,00 zł
 • Truskawka zwisająca, odmiany Camara o czerwonych kwiatach.Jest to odmiana owocująca od połowy maja aż do przymrozków.Nadaje się do uprawy w gruncie, donicach wiszących i balkonowych.Odmiana wieloletnia o dużych, smacznych owocach.

  cena: 5,50 zł
 • Poziomka stale owocująca , od czerwca do października. Dobrze rosnąca , o niskich rozłogach. Wykształca duże , smaczne owoce o spiczastym kształcie.

  cena: 3,50 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Okazje.info
Pobieranie danych...