Indeks: 119

Supertunia Paradise Vista

Supertunia Vista Paradise to jedna z najpiękniejszych odmian petunii, charakteryzująca się intensywnie różowymi kwiatami. Kwitnie przez całe lato i jesień, zachwycając swoim obfitym kwitnieniem. Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 11,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 210

Dichondra srebrzysta

Do nasadzeń  jako samodzielna roślina w wiszących pojemnikach lub jako element kompozycji z innymi kwiatami. Sadzona przy brzegu doniczek daje doskonałe tło dla ekspozycji innych kwiatów.Jest ozdobą balkonów i ogrodów, aż do pierwszych przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 12,40 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 103

Pelargonia zwisająca wrzosowa , pełnokwiatowa

Pelargonia bluszczolistna wrzosowa pełnokwiatowa to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach i pełnych kwiatach w delikatnej wrzosowej barwie. Uprawiana w doniczkach, koszach wiszących lub jako roślina okrywowa w ogrodach. Kwitnąca od maja do października .Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 10,80 zł
Więcej
Obecnie brak
Wszystkie bestsellery
  • Obecnie brak
Thunbergia 'Susy Glow'
  • Thunbergia 'Susy Glow'

Thunbergia 'Susy Glow'

205

Thunbergia to piękna roślina ozdobna, która może dodawać koloru i uroku do każdego ogrodu lub przestrzeni mieszkalnej.
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

11,50 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak

  Dostawa

Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Opis

  

Thunbergia to rodzaj roślin z rodziny akantowatych, obejmujący około 200 gatunków. Wszystkie gatunki pochodzą z krajów tropikalnych i subtropikalnych, gdzie rosną jako rośliny jednoroczne lub byliny. Thunbergia słynie z pięknych, kolorowych kwiatów, które przypominają kształtem trąbkę. Kwiaty te są popularne w ogrodnictwie i uprawiane są jako rośliny ozdobne. Wiele gatunków thunbergii ma liście o kształcie sercowatym lub trójkątnym, co również dodaje do ich atrakcyjności. Jednym z najbardziej znanych gatunków thunbergii jest Thunbergia alata, zwana też czarnooką Susan lub czarnooką Zuzanną. Jest to bylina, która rośnie dziko w Afryce, ale jest uprawiana na całym świecie jako roślina ozdobna ze względu na swoje piękne kwiaty. Kwiaty te są zwykle pomarańczowe z czarnymi plamami w kształcie oka, stąd nazwa czarnooka Susan. Thunbergia to piękna roślina ozdobna, która może dodawać koloru i uroku do każdego ogrodu lub przestrzeni mieszkalnej. Jest to także roślina, która może przyciągać owady zapylające, co jest ważne dla utrzymania zdrowych ekosystemów.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 

Szczegóły produktu
205
4 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 200

Thunbergia żółta

Thunbergia to piękna roślina ozdobna, która może dodawać koloru i uroku do każdego ogrodu lub przestrzeni mieszkalnej.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 11,50 zł
Więcej
Obecnie brak

Śledź nas na Facebooku