Indeks: 119

Supertunia Paradise Vista

Supertunia Vista Paradise to jedna z najpiękniejszych odmian petunii, charakteryzująca się intensywnie różowymi kwiatami. Kwitnie przez całe lato i jesień, zachwycając swoim obfitym kwitnieniem. Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 11,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 210

Dichondra srebrzysta

Do nasadzeń  jako samodzielna roślina w wiszących pojemnikach lub jako element kompozycji z innymi kwiatami. Sadzona przy brzegu doniczek daje doskonałe tło dla ekspozycji innych kwiatów.Jest ozdobą balkonów i ogrodów, aż do pierwszych przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 12,40 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 103

Pelargonia zwisająca wrzosowa , pełnokwiatowa

Pelargonia bluszczolistna wrzosowa pełnokwiatowa to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach i pełnych kwiatach w delikatnej wrzosowej barwie. Uprawiana w doniczkach, koszach wiszących lub jako roślina okrywowa w ogrodach. Kwitnąca od maja do października .Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 10,80 zł
Więcej
Obecnie brak
Wszystkie bestsellery
  • Obecnie brak
Scewola 'Rose'
  • Scewola 'Rose'

Scewola 'Rose'

207

Scewola to popularna zwisająca roślina ozdobna. Idealna do ozdabiania balkonów i tarasów. Łatwa w uprawie i bardzo efektowna.
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

10,30 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak

  Dostawa

Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Opis

 

 

Scaevola aemula, nazywana również skaewolą ozdobną, to gatunek rośliny z rodziny Goodeniaceae, pochodzącej z obszarów południowej Australii. Roślina ta jest popularna jako roślina ozdobna i często uprawiana jako rocznik w doniczkach, na balkonach i w ogrodach. Scaevola aemula charakteryzuje się małymi, fioletowymi lub białymi kwiatami, zebrane w kłosy, które kwitną przez większą część roku. Roślina ta lubi dobrze przepuszczalne, wilgotne gleby i pełne nasłonecznienie. Jest również odporna na suszę i wiatr. Scaevola aemula jest łatwa w uprawie i ma niskie wymagania pielęgnacyjne, co czyni ją idealnym wyborem dla początkujących ogrodników. Roślina ta może być stosowana jako ozdoba ogrodów, rabat, balkonów, tarasów oraz jako roślina okrywowa

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 

Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.(wdł. prognozy dostępnej na stronie http://www.accuweather.com)

Szczegóły produktu
207
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 206

Scewola 'Blue'

Scewola to popularna zwisająca roślina ozdobna. Idealna do ozdabiania balkonów i tarasów. Łatwa w uprawie i bardzo efektowna.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 10,30 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 208

Scewola 'White'

Scewola to popularna zwisająca roślina ozdobna. Idealna do ozdabiania balkonów i tarasów. Łatwa w uprawie i bardzo efektowna.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 10,30 zł
Więcej
Obecnie brak

Śledź nas na Facebooku