Przeglądane

Sanwitalia
Roślina doskonała do tworzenia kompozycji doniczkowych z pelargoniami, lobelią itp. oraz jako roślina okrywowa np. na rabaty. Wyjątkowo odporna na choroby i szkodniki.

Więcej szczegółów

cena: 6,60 zł brutto125

Nowy


 

 

 

 Roślina jednoroczna o bardzo wyrównanym wzroście, obfitym i długotrwałym kwitnieniu. Długość pędów do 30 cm. Kwitnie od czerwca do października. Roślina , należy do "nie śmiecących" ze względu na to , że jej kwiaty charakteryzują się bardzo dużą trwałością.Doskonała do tworzenia kompozycji doniczkowych z pelargoniami, bacopą itp. oraz jako roślina okrywowa np. na rabaty. Wyjątkowo odporna na choroby i szkodniki.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 

 

Uprawa:

Lobelię należy posadzić w substrat torfowy o odczynie 6.5 - 7.0, na słonecznym lub półcienistym stanowisku. Nie powinno się dopuszczać do przesuszenia i przelewania roślin. Podłoże powinn być cały czas wilgotne.

 

Nawożenie:

Efektywne nawożenie powinno się podzielić na 2 etapy. Najpierw do momentu kwitnienia, stosujemy nawóz GARDENPLANT UNIWERSALNY  w ilości 1g/litr (1 łyżeczka/5litrów) przy każdym podlaniu. Po zakwitnięciu roślin , zaczynamy nawozić nawozem GARDENPLANT DO KWITNĄCYCH  w takiej samej dawce. W ten sposob uzyskamy rośliny obficie kwitnące o intensywnym wybarwieniu.

 

Choroby i szkodniki:

 

Mszyce

 

 

Szkodnika można zwalczyć stosując oprysk jednym z preparatów: Mospilan , Pirimor lub Karate Zeon.

 

Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór w sklepie Free!
Kurier Kurier Wysyłka od pon. do środy. Czas dostawy: do 10 dni roboczych. 19,00 zł
Okazje.info
Pobieranie danych...