Indeks: 119

Supertunia Paradise Vista

Supertunia Vista Paradise to jedna z najpiękniejszych odmian petunii, charakteryzująca się intensywnie różowymi kwiatami. Kwitnie przez całe lato i jesień, zachwycając swoim obfitym kwitnieniem. Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 11,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 210

Dichondra srebrzysta

Do nasadzeń  jako samodzielna roślina w wiszących pojemnikach lub jako element kompozycji z innymi kwiatami. Sadzona przy brzegu doniczek daje doskonałe tło dla ekspozycji innych kwiatów.Jest ozdobą balkonów i ogrodów, aż do pierwszych przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 12,40 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 103

Pelargonia zwisająca wrzosowa , pełnokwiatowa

Pelargonia bluszczolistna wrzosowa pełnokwiatowa to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach i pełnych kwiatach w delikatnej wrzosowej barwie. Uprawiana w doniczkach, koszach wiszących lub jako roślina okrywowa w ogrodach. Kwitnąca od maja do października .Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 10,80 zł
Więcej
Obecnie brak
Wszystkie bestsellery
  • Obecnie brak
Sanwitalia
  • Sanwitalia
  • Sanwitalia

Sanwitalia

196

Sanwitalia jest rośliną bardzo łatwą w uprawie i dobrze radzi sobie w trudnych warunkach klimatycznych. Preferuje stanowiska słoneczne i dobrze przepuszczalne gleby. Jest stosunkowo odporna na suszę i choroby.
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

8,10 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak

  Dostawa

Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Opis

 

Sanwitalia (Sanvitalia) to rodzaj roślin należący do rodziny astrowatych (Asteraceae). Rośliny te pochodzą z Ameryki Północnej i Południowej, ale są uprawiane w wielu częściach świata ze względu na swoje piękne, drobne kwiaty oraz łatwą uprawę.

Sanwitalia to roślina jednoroczna o płożących, zwisających pędach, osiągająca zwykle od kilku do kilkunastu centymetrów wysokości. Liście sanwitalii są drobne, lancetowate lub równowąskie. Kwiaty sanwitalii są żółte, drobne, o średnicy do 2 cm, ale występują w dużej ilości i tworzą kępy kwiatów.

Sanwitalia jest rośliną bardzo łatwą w uprawie i dobrze radzi sobie w różnych warunkach klimatycznych. Preferuje stanowiska słoneczne i dobrze przepuszczalne gleby. Roślina ta jest stosunkowo odporna na suszę i choroby, co czyni ją dobrym wyborem dla osób, które chcą uprawiać rośliny ozdobne, ale nie mają dużo czasu na ich pielęgnację.

Sanwitalia jest często stosowana jako roślina ozdobna w ogrodach, na balkonach i tarasach. Może być uprawiana w pojemnikach, a także jako roślina okrywowa lub na rabatach. 

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 

Szczegóły produktu
196

Specyficzne kody

EAN13
5903641490382

Śledź nas na Facebooku