Pelargonia zwisająca , różowa , pełnokwiatowa


Piękna pelargonia bluszczolistna o różowych kwiatach. Kwitnie długo i obficie, dodając uroku Twojemu ogrodowi lub balkonowi. Kwitnąca od maja do pażdziernika .
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub w wybranym przez klienta terminie.

Więcej szczegółów

cena: 9.20 zł brutto122

Nowy


Więcej informacji

 

 

 


Pelargonia bluszczolistna pełnokwiatowa różowa to piękna roślina doniczkowa lub ogrodowa, która zachwyca swoim obfitym i długotrwałym kwitnieniem. Charakteryzuje się delikatnymi, ale jednocześnie wytrzymałymi pędami. Różowe kwiaty pelargonii bluszczolistnej pełnokwiatowej pojawiają się od wiosny do jesieni, tworząc piękne, kaskady kwiatów. Roślina ta jest również bardzo łatwa w uprawie i pielęgnacji, a jej wytrzymałość na suszę i choroby sprawia, że jest to doskonały wybór zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych ogrodników. Dodatkowo, pelargonia bluszczolistna pełnokwiatowa różowa jest wyjątkowo atrakcyjna dla pszczół i motyli, co czyni ją idealną rośliną dla miłośników przyrody i ekologii.

Musimy jednak pamiętać, że aby pelargonie pięknie nam kwitły potrzebują dużo wody i składników pokarmowych. Susza spowodować może nagromadzenie się w ziemi soli mineralnych uszkadzających korzenie. Przesuszona ziemia trudniej przyjmuje wodę, a przelanie doprowadzić może do wypłukania nawozów. Powinniśmy, więc podlewać je w mądry sposób.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 

 

 

Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.(wdł. prognozy dostępnej na stronie http://www.accuweather.com)