Pelargonia zwisająca,szkarłatna pełnokwiatowa.


Pelargonia bluszczolistna pełnokwiatowa szkarłatna to dekoracyjna roślina o długich, zwisających pędach i intensywnym kolorze, pełnych kwiatach.
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Więcej szczegółów

cena: 9.80 zł brutto


Do darmowej dostawy brakuje 350.00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 350.00 zł

107

Nowy


Więcej informacji

 

Pelargonia bluszczolistna pełnokwiatowa szkarłatna to dekoracyjna roślina o długich, zwisających pędach i pełnych, intensywnie czerwonych kwiatach. Liście są zielone, sercowate i charakterystyczne dla pelargonii bluszczolistnych. Roślina ta kwitnie przez większość roku i dobrze rośnie w miejscach nasłonecznionych i półcienistych. Pelargonia pełnokwiatowa szkarłatna jest często uprawiana w doniczkach, koszach wiszących oraz jako roślina okrywowa w ogrodach. Jeśli poszukujesz rośliny, która doda intensywnych kolorów Twojemu ogrodowi lub balkonowi, pelargonia bluszczolistna pełnokwiatowa szkarłatna może być doskonałym wyborem.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 

 

 

Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.(wdł. prognozy dostępnej na stronie http://www.accuweather.com)