Pelargonia zwisająca wrzosowa , pełnokwiatowa


Pelargonia bluszczolistna wrzosowa pełnokwiatowa to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach i pełnych kwiatach w delikatnej wrzosowej barwie. Uprawiana w doniczkach, koszach wiszących lub jako roślina okrywowa w ogrodach. Kwitnąca od maja do października .
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Więcej szczegółów

cena: 11.00 zł brutto103

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Więcej informacji

 

Pelargonia bluszczolistna wrzosowa pełnokwiatowa (Pelargonium peltatum) to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach, z pełnymi kwiatami o delikatnej wrzosowej barwie. Liście są zielone, sercowate i charakterystyczne dla pelargonii bluszczolistnych. Roślina ta kwitnie przez większość roku i dobrze rośnie w miejscach nasłonecznionych i półcienistych. Pelargonia wrzosowa pełnokwiatowa jest często uprawiana w doniczkach, koszach wiszących oraz jako roślina okrywowa w ogrodach. Jeśli szukasz rośliny, która doda uroku i koloru Twojemu ogrodowi lub balkonowi, pelargonia bluszczolistna wrzosowa pełnokwiatowa może być idealnym wyborem.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 

 

Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.(wdł. prognozy dostępnej na stronie http://www.accuweather.com)