Pelargonia zwisająca ,rose pełnokwiatowa


Pelargonia bluszczolistna pełna rose to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach i pełnych, różowych kwiatach. Często uprawiana w doniczkach, koszach wiszących lub jako roślina okrywowa w ogrodach.. Kwitnąca od maja do października .
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Więcej szczegółów

cena: 9.80 zł brutto


Do darmowej dostawy brakuje 350.00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 350.00 zł

106

Nowy


Więcej informacji

 

Pelargonia bluszczolistna pełna rose to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach, z pełnymi kwiatusami w różowym kolorze. Liście są zielone, sercowate i charakterystyczne dla pelargonii bluszczolistnych. Roślina ta kwitnie przez większość roku i dobrze rośnie w miejscach słonecznych i półcienistych. Pelargonia pełna rose jest często uprawiana w doniczkach, koszach wiszących oraz jako roślina okrywowa w ogrodach. Jeśli poszukujesz rośliny, która doda piękna Twojemu ogrodowi lub balkonowi, pelargonia bluszczolistna pełna rose może być dobrym wyborem.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 

 

 

Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.(wdł. prognozy dostępnej na stronie http://www.accuweather.com)