Pelargonia zwisająca czerwona , pełnokwiatowa


Pelargonia bluszczolistna czerwona pełnokwiatowa to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach i licznymi pełnymi kwiatami o intensywnej czerwonej barwie. Do nasadzeń w pojemnikach na balkonach i tarasach. Kwitnąca od maja do października.
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Więcej szczegółów

cena: 11.00 zł brutto102

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Więcej informacji

 

Pelargonia bluszczolistna czerwona pełnokwiatowa (Pelargonium peltatum) to roślina ozdobna z długimi, zwisającymi pędami, z licznymi pełnymi kwiatami o intensywnej czerwonej barwie. Liście są zielone, sercowate i mają charakterystyczny kształt dla pelargonii bluszczolistnych. Roślina ta kwitnie przez większą część roku i dobrze rośnie w miejscach słonecznych i półcienistych. Pelargonia czerwona pełnokwiatowa jest często uprawiana w pojemnikach na balkonach i tarasach, ale może też być wykorzystana jako roślina okrywowa w ogrodzie. Jeśli szukasz rośliny, która dodaje koloru i charakteru Twojemu ogrodowi, to pelargonia bluszczolistna czerwona pełnokwiatowa jest warta uwagi.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 

 

Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.(wdł. prognozy dostępnej na stronie http://www.accuweather.com)