Pelargonia zwisająca bordowa , pełnokwiatowa


Pelargonia bluszczolistna bordowa pełnokwiatowa to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach i pełnych kwiatach w głębokim bordowym kolorze. Do nasad w doniczkach, koszach wiszących lub jako roślina okrywowa w ogrodach. Kwitnąca od maja do października .
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Więcej szczegółów

cena: 11.00 zł brutto104

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Więcej informacji

 

Pelargonia bluszczolistna bordowa pełnokwiatowa (Pelargonium peltatum) to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach, z licznymi pełnymi kwiatami w głębokiej bordowej kolorze. Liście są zielone, sercowate i charakterystyczne dla pelargonii bluszczolistnych. Roślina ta kwitnie przez większość roku i dobrze rośnie w miejscach słonecznych i półcienistych. Pelargonia bordowa pełnokwiatowa jest często uprawiana w doniczkach, koszach wiszących oraz jako roślina okrywowa w ogrodach. Jeśli szukasz rośliny, która doda intensywnego koloru Twojemu ogrodowi lub balkonowi, pelargonia bluszczolistna bordowa pełnokwiatowa może być świetnym wyborem.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 

 

 

Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.(wdł. prognozy dostępnej na stronie http://www.accuweather.com)