Pelargonia zwisająca ,biało-różowa


Pelargonia bluszczolistna biało-różowa to roślina ozdobna o długich, zwisających pędach, z zielonymi, sercowatymi liśćmi i białymi lub blado-różowymi kwiatami z ciemniejszymi różowymi żyłkami. Do uprawy w doniczkach i koszach wiszących na balkonach..
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Więcej szczegółów

cena: 11.00 zł brutto101

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Więcej informacji

 

Pelargonia bluszczolistna biało-różowa (Pelargonium peltatum) to ozdobna roślina doniczkowa lub ogrodowa z długimi, zwisającymi pędami. Liście są zielone, sercowate, o szerokim kształcie i mają lekko pofalowane brzegi. Kwiaty pelargonii biało-różowej są białe lub blado-różowe, z ciemniejszymi różowymi żyłkami na płatkach. Roślina ta kwitnie przez większość roku i dobrze rośnie w miejscach nasłonecznionych lub półcienistych. Pelargonia bluszczolistna biało-różowa jest często sadzona w doniczkach i koszach wiszących na balkonach, ale może również być uprawiana w ogrodzie jako roślina okrywowa.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 

 

Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.(wdł. prognozy dostępnej na stronie http://www.accuweather.com)