Pelargonia zwisająca biała , pełnokwiatowa


Pelargonia bluszczolistna biała pełnokwiatowa to dekoracyjna roślina o długich, zwisających pędach i pięknych, pełnych kwiatach w kolorze białym. Kwitnąca od maja do października .
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Więcej szczegółów

cena: 11.00 zł brutto105

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Więcej informacji

 

Pelargonia bluszczolistna biała pełnokwiatowa (Pelargonium peltatum) to dekoracyjna roślina o długich, zwisających pędach, z pięknymi, pełnymi kwiatami w kolorze białym. Liście są zielone, sercowate i charakterystyczne dla pelargonii bluszczolistnych. Roślina ta kwitnie przez większość roku i dobrze rośnie w miejscach nasłonecznionych i półcienistych. Pelargonia biała pełnokwiatowa bluszczolistna jest często uprawiana w doniczkach, koszach wiszących oraz jako roślina okrywowa w ogrodach. Jeśli szukasz rośliny, która doda eleganckiego koloru Twojemu ogrodowi lub balkonowi, pelargonia bluszczolistna biała pełnokwiatowa może być doskonałym wyborem.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 

 

 

Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.(wdł. prognozy dostępnej na stronie http://www.accuweather.com)