Surfinia Tumbelina Francesca


Efektowna odmiana surfinii , która dzięki kwiatom przypominającym róże i ciągłemu kwitnieniu dekoruje przestrzeń przez całe lato i jesień. Krótsza i bardziej zwarta niż tradycyjne surfinie. Idealnie nadają się do balkonów, tarasów i ogrodów.
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Więcej szczegółów

cena: 10.00 zł brutto


Do darmowej dostawy brakuje 350.00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 350.00 zł

134

Nowy


Więcej informacji

 

Roślina charakteryzuje się intensywnym wzrostem i obfitym kwitnieniem. Odmiana pełnokwiatowa. Surfinia cechuje się bardzo szybkim wzrostem, mnóstwem dużych kwiatów. Pędy surfinii pełnokwiatowej osiągają długość do  metra długości. W odróżnieniu od surfinii o pojedynczym kwiecie są bardziej kompaktowe i bardziej odporne na wiatr. Jej efektowny wygląd sprawia, iż idealnie sprawdzają się zarówno jako ozdobna roślina okrywowa, tworząca przepiękne kwieciste dywany, jak i jako balkonowa roślina, niezwykle urokliwie prezentująca się w wiszących pojemnikach, skrzyniach, czy donicach. Jej zdolność do rozkrzewiania się oraz sposób, w jaki wyrastają pędy, decyduje o jej uprawowej wartości.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.(wdł. prognozy dostępnej na stronie http://www.accuweather.com)