Indeks: 119

Supertunia Paradise Vista

Supertunia Vista Paradise to jedna z najpiękniejszych odmian petunii, charakteryzująca się intensywnie różowymi kwiatami. Kwitnie przez całe lato i jesień, zachwycając swoim obfitym kwitnieniem. Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 11,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 210

Dichondra srebrzysta

Do nasadzeń  jako samodzielna roślina w wiszących pojemnikach lub jako element kompozycji z innymi kwiatami. Sadzona przy brzegu doniczek daje doskonałe tło dla ekspozycji innych kwiatów.Jest ozdobą balkonów i ogrodów, aż do pierwszych przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 12,40 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 103

Pelargonia zwisająca wrzosowa , pełnokwiatowa

Pelargonia bluszczolistna wrzosowa pełnokwiatowa to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach i pełnych kwiatach w delikatnej wrzosowej barwie. Uprawiana w doniczkach, koszach wiszących lub jako roślina okrywowa w ogrodach. Kwitnąca od maja do października .Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 10,80 zł
Więcej
Obecnie brak
Wszystkie bestsellery
  • Obecnie brak
Dipladenia sundavilla Rio White
  • Dipladenia sundavilla Rio White

Dipladenia, sundavilla 'Rio® White'

214

Mandevilla to piękna roślina, która zdobi terasy, balkony i okna swoimi dużymi, kolorowymi kwiatami przez całe lato.
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

17,70 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak

  Dostawa

Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Opis

Mandevilla (Sundevilla) to rodzaj tropikalnych i subtropikalnych roślin kwitnących z rodziny Apocynaceae. Pierwszy raz opisany jako rodzaj w roku 1840. Występuje pod zwyczajową nazwą rocktrumpet. Gatunki mandevilli pochodzą z południowo-zachodnich Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Ameryki Środkowej, Indii Zachodnich i Ameryki Południowej. Nazwa naukowa pochodzi od imienia Johna Mandevilla, który w XVIII wieku przyniósł pierwszy okaz do Anglii. Te rośliny ozdabiają tarasy i balkony w okresie prawie całego lata pięknymi, dużymi kwiatami w kolorze białym, różowym, czerwonym lub żółtym. Mandeville szybko rośnie i może osiągnąć długość nawet kilku metrów. Jednak kwiaty odmian przeznaczonych na balkony, tarasy i okna mają zwykle sztucznie ograniczony wzrost do jednego metra. W Polsce nie przetrzymuje zimy na zewnątrz. Aby obficie zakwitła, wymaga dużo światła. Najlepiej umieścić rośliny w bardzo jasnym miejscu z wysoką wilgotnością powietrza, gdzie będą chronione przed palącym południowym słońcem. Potrzebuje umiarkowanej ilości wody. Magazynuje wodę także w swoich gęstych liściach. Aby roślina dobrze rosła, powinna być nawożona raz w tygodniu wartościowym płynnym nawozem dla roślin doniczkowych. Co dwa lub trzy lata należy ją przenieść do nieco większego doniczki. Jeśli zimuje się w mieszkaniu lub w ogrzewanym ogrodzie zimowym przy temperaturach powyżej 20 °C, roślina będzie kwitła również zimą.

 

 

Przesyłki zawierające rośliny wysyłamy od 27 marca każdego roku, oraz jeżeli prognozowana temperatura powietrza w ciągu następnych 4 dni od dnia nadania przesyłki jest wyższa niż zero stopni Celsjusza.(wdł. prognozy dostępnej na stronie http://www.accuweather.com)  

Szczegóły produktu
214
4 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku