Kosz bratków 'Orange Purple Wing'


 Kwiaty bratków są jadalne 

Jest to długo i obficie kwitnąca bylina o przepięknie kolorowych, pachnących, podobnych do bratków ogrodowych, kwiatach, utrzymujących od kwietnia do późnej jesieni..

Nadaje się na stanowisko słoneczne, lub półcieniste.Idealne do uprawy w doniczkach, pojemnikach wiszących, rabatach.

Więcej szczegółów

cena: 11,79 zł brutto131

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie


 

 

 Bratki cechują się obfitym kwitnieniem, odpornością na choroby i szkodniki oraz niekorzystne warunki pogodowe. Ich efektowny wygląd sprawia, iż idealnie sprawdzają się zarówno jako ozdobna roślina okrywowa, tworząca przepiękne kwieciste dywany, jak i jako balkonowa roślina, niezwykle urokliwie prezentująca się w wiszących pojemnikach, skrzyniach, czy donicach.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 

 

 

Uprawa:

Bratki należy posadzić w substrat torfowy o odczynie 5.5-6.2 , na słonecznym  lub półcienistym stanowisku. Nie powinno się dopuszczać do przelewania roślin. Podłoże powinno być cały czas wilgotne, ale nie przelane.

 

Nawożenie:

Efektywne nawożenie powinno się podzielić na 2 etapy. Najpierw do momentu kwitnienia, stosujemy nawóz GARDENPLANT UNIWERSALNY  w ilości 1g/litr (1 łyżeczka/5litrów) przy każdym podlaniu. Po zakwitnięciu roślin , zaczynamy nawozić nawozem GARDENPLANT DO KWITNĄCYCH  w takiej samej dawce. W ten sposob uzyskamy rośliny obficie kwitnące o intensywnym wybarwieniu.

 

 

 

 

Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór w sklepie Free!
Kurier Kurier Wysyłka od pon. do środy. Czas dostawy: do 14 dni roboczych. 24,00 zł
Okazje.info
Pobieranie danych...