Bidens , uczep , złoty deszcz


Roślina o płasko-kulistej budowie ,półpełne jaskrawo żółte kwiaty na ciemnozielonych liściach ,w doniczce 11 cm. Kwitnąca od maja do pażdziernika .
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub w wybranym przez klienta terminie.

Więcej szczegółów

cena: 8,30 zł brutto103

Nowy


 

 

 

 


Roślina jednoroczna o bardzo wyrównanym wzroście, obfitym i długotrwałym kwitnieniu. Długość pędów do 70 cm. Kwitnie od maja do października. Roślina , należy do "nie śmiecących" ze względu na to , że jej kwiaty charakteryzują się bardzo dużą trwałością.Doskonała do tworzenia kompozycji doniczkowych z pelargoniami, surfinią itp. oraz jako roślina okrywowa np. na rabaty. Wyjątkowo odporna na choroby i szkodniki.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 

 

 

 

Uprawa:

Bidens należy posadzić w substrat torfowy o odczynie 6.5 - 7.0, na słonecznym lub półcienistym stanowisku. Należy zapewnić stałą wilgotność, zwłaszcza w upalne dni. Podłoże powinn być cały czas wilgotne.

 

Nawożenie:

Efektywne nawożenie powinno się podzielić na 2 etapy. Najpierw do momentu kwitnienia, stosujemy nawóz GARDENPLANT UNIWERSALNY  w ilości 1g/litr (1 łyżeczka/5litrów) przy każdym podlaniu. Po zakwitnięciu roślin , zaczynamy nawozić nawozem GARDENPLANT DO KWITNĄCYCH  w takiej samej dawce. W ten sposob uzyskamy rośliny obficie kwitnące o intensywnym wybarwieniu.

 

Choroby i szkodniki:

 

Mszyce

 

 

Szkodnika można zwalczyć stosując oprysk jednym z preparatów: Mospilan , Pirimor lub Karate Zeon.

 

Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór w sklepie Free!
Kurier Kurier Wysyłka od pon. do środy. Czas dostawy: do 10 dni roboczych. 23,00 zł
Okazje.info
Pobieranie danych...