Indeks: 119

Supertunia Paradise Vista

Supertunia Vista Paradise to jedna z najpiękniejszych odmian petunii, charakteryzująca się intensywnie różowymi kwiatami. Kwitnie przez całe lato i jesień, zachwycając swoim obfitym kwitnieniem. Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 11,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 210

Dichondra srebrzysta

Do nasadzeń  jako samodzielna roślina w wiszących pojemnikach lub jako element kompozycji z innymi kwiatami. Sadzona przy brzegu doniczek daje doskonałe tło dla ekspozycji innych kwiatów.Jest ozdobą balkonów i ogrodów, aż do pierwszych przymrozków.Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 12,40 zł
Więcej
Obecnie brak

Indeks: 103

Pelargonia zwisająca wrzosowa , pełnokwiatowa

Pelargonia bluszczolistna wrzosowa pełnokwiatowa to ozdobna roślina o długich, zwisających pędach i pełnych kwiatach w delikatnej wrzosowej barwie. Uprawiana w doniczkach, koszach wiszących lub jako roślina okrywowa w ogrodach. Kwitnąca od maja do października .Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.
Cena 10,80 zł
Więcej
Obecnie brak
Wszystkie bestsellery
  • Obecnie brak
Bidens , uczep , złoty deszcz
  • Bidens , uczep , złoty deszcz

Bidens , uczep , złoty deszcz

197

Roślina o płasko-kulistej budowie ,półpełne jaskrawo żółte kwiaty na ciemnozielonych liściach. Kwitnąca od maja do października .
Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

9,10 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak

  Dostawa

Sadzonki wysyłamy od 27.03 lub we wskazanym nam po zakupie terminie.

Opis

 

 

Roślina jednoroczna o bardzo wyrównanym wzroście, obfitym i długotrwałym kwitnieniu. Długość pędów do 70 cm. Kwitnie od maja do października. Roślina , należy do "nie śmiecących" ze względu na to , że jej kwiaty charakteryzują się bardzo dużą trwałością.Doskonała do tworzenia kompozycji doniczkowych z pelargoniami, surfinią itp. oraz jako roślina okrywowa np. na rabaty. Wyjątkowo odporna na choroby i szkodniki.

 

Tak wyglądają oferowane sadzonki:

 

Szczegóły produktu
197

Śledź nas na Facebooku